Předplatné

Předplatné koncertů Karlovarského symfonického orchestru na sezónu 2020/2021

Koncerty probíhají v nejkrásnějších sálech Karlových Varů – v secesním sále Orpheum Grandhotelu Ambassador Národní dům, Slavnostním sále Grandhotelu Pupp, sále Antonína Dvořáka lázeňského domu Windsor Carlsbad - Lázně III či Karlovarském městském divadle.

Ve 186. koncertní sezóně jsme pro Vás připravili celkem 5 abonentních cyklů A, B, C, dvě nové řady R a S plné koncertů s výjimečnou dramaturgií a významnými hosty.

Předplatné je možno zakoupit na telefonu 777 744 893 - Andrea Bräunerová.

Image

Abonentní cyklus A

Nabízí celkem 9 koncertů.

Koncerty se konají ve slavnostních sálech Grandhotelu Ambassador Národní dům, Grandhotelu Pupp, Karlovarského městského divadla a Lázní III.

Abonentní cyklus B

Nabízí celkem 9 koncertů.

Koncerty se konají ve slavnostních sálech Grandhotelu Ambassador Národní dům, Grandhotelu Pupp, Karlovarského městského divadla a Lázní III.

Abonentní cyklus C (výběrový)

Představuje cyklus ušitý na míru. Výběr musí obsahovat minimálně 9 abonentních koncertů dle vlastního výběru z řad A, B.

Abonentní cyklus R

 Nabízí celkem 4 koncerty.

Koncerty se konají ve slavnostním sále v Lázních III

SVĚT POHÁDKOVÝCH MELODIÍ

Řada rodinných koncertů – vyměňte občas kino za koncert, nejsme dražší… :-) Nabídneme pohádkové melodie i klasické skladby, které znáte, i když jste o tom třeba nevěděli… Koncerty provází oblíbený karlovarský herec a komik Viktor Braunreiter.

Abonentní cyklus S

 Nabízí celkem 4 koncerty.

Koncerty se konají ve slavnostních sálech Grandhotelu Ambassador Národní dům, Grandhotelu Pupp,Lázních III

SEZNAMTE SE, PROSÍM

Řada čtyřech koncertů, které vás seznámí s nejslavnějšími klasickými melodiemi. Vhodné pro dospělé, ale i pro hudbyvnímavé děti.

Prohlédněte si programy jednotlivých abonentních cyklů

Výhody pro naše předplatitele

 • stálé místo v sále
 • 50% sleva z ceny vstupenky na koncerty KSO uvedené v brožuře 2020/2021 jiného, než zakoupeného abonentního cyklu a na mimořádné koncerty M (2 vstupenky na 1 předplatitele)
 • předplatné je přenosné
 • zdarma program koncertu
 • zdarma vstup na koncerty, které jsou označeny jako BONUS a Dirigentské kurzy (2 vstupenky na 1 předplatitele, nutná rezervace vstupenky alespoň tři dny před koncertem)
 • zajištění rozvozů po koncertech konaných od 19:30 hodin v Grandhotelu Pupp, Divadle a Lázních III
 • v případě nemoci nebo dovolené (nutno oznámit alespoň týden před koncertem), možnost výměny předplaceného koncertu za koncert jiný

Informace o abonentních místech

výběr abonentního místa je možný v sálech – přízemí

při zakoupení řad A, B nebo C, je potřeba zvolit 3 abonentní místa a to ve stejné cenové kategorii: 1. abonentní místo pro koncerty v sálech Grandhotelu Ambassador a Grandhotelu Pupp 2. abonentní místo pro koncerty v Karlovarskem městském divadle 3. abonentní místo pro koncerty v Lázních III

při zakoupení řady S nebo R je potřeba zvolit 1 abonentní místo, které je platné jak pro sál v Lázních III tak i pro sál v Grandhotelu Pupp a Grandhotelu Ambassador

ABONENTNÍ MÍSTA PRO DRŽITELE ZTP, ZTP/P: Grandhotel Ambassador, 1. balkon, 1. řada, sedadla 1-8 a 49-56 (IV. kategorie), sedadla 9-15 a 42-48 (III. kategorie),tato místa jsou platná pouze pro sál Grandhotelu Ambassadorpro koncerty, které se konají v jiných sálech, kde jsou balkony v 1. patře,je nutný výběr místa v sále přízemí

Slevy pro předplatitele

 • 25% pro abonenty 60 let a více (sleva se vztahuje na každý abonentní cyklus)
 • 50% pro stávající abonenty (tj. předplatitele sezóny 2019/2020), kteří přivedou nového abonenta
 • 50% pro držitele průkazů ZTP nebo ZTP/P
 • 50% pro studenty
 • 30% pro pedagogy základních a středních škol
 • Při zakoupení nových řad R nebo S lze uplatnit pouze slevu ZTP – 50%

Veškeré výhody pro abonenty lze využít pouze v případě zakoupení alespoň jednoho abonentního cyklu, který bude obsahovat minimálně 9 abonentních koncertů.

Slevu ZTP nebo ZTP/P lze uplatnit na všech předprodejních místech. Ostatní slevy ze vstupného lze uplatnit pouze v pokladně KSO v Lázních III.
Sleva může být uplatněna pouze po předložení platného průkazu, opravňujícího k čerpání slevy.
Jednotlivé slevy se nesčítají.

Ceny předplatného

Image
Ceny1
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image