ZRUŠENÍ KONCERTU !

 

DIRIGENTSKÝ MASTERCLASS / M11

Pasquet_Nicolas_M
Kategorie:
Mimořádné koncerty
Datum:
2022-01-21 19:30 - 21:00
Místo konání:
Lázně III

DIRIGENTSKÝ MASTERCLASS VE SPOLUPRÁCI S HUDEBNÍ VYSOKOU ŠKOLOU FRANZE LISZTA

VE WEIMARU

FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY: Hebridy (Fingalova jeskyně). Koncertní předehra, op. 26

JACQUES IBERT: Koncert pro flétnu a orchestr

LUDWIG VAN BEETHOVEN: Symfonie č. 1 C dur

 
Prof. Nicolás Pasquet, Ekhart Wycik – umělečtí garanti
Vysoká hudební škola Franze Liszta ve Výmaru patří k prestižním světovým školám, působí na ní studenti, pedagogové a hudební vědci z padesáti zemí světa. Nabízí širokou škálu studijních možností v oblasti hudby a hudebních věd. Škola spolupracuje s uměleckými školami a institucemi po celém světě, pořádá řadu mistrovských kurzů, festivalů, soutěží a kongresů. S KSO spolupracuje škola již řadu let.
Ekhart Wycik působil v několika domech opery v Německu. Byl hlavním hostujícím dirigentem ve  Wichita Grand Opera ve Spojených státech, kde nastudoval a dirigoval řadu představení. Spolupracoval v operních domech a na koncertních Německu vyučoval na několika hudebních univerzitách, profesorem na výmarské škole byl jmenován v říjnu 2016 pódiích s orchestry v Německu a zahraničí. V Německu vyučoval na několika hudebních univerzitách, profesorem na výmarské škole byl jmenován v říjnu 2016.
Nicolás Pasquet studoval v rodném Montevideu v Uruguayi housle a dirigování, studia dokončil v Německu. Pracoval s mnoha renomovanými orchestry v Německu i v zahraničí, jako šéfdirigent působil u orchestrů v Německu a Maďarsku. S různými orchestry vystupoval v Evropě, Americe, Asii, Austrálii i Africe. Profesorem na výmarské škole byl jmenován v roce 1994.
 
 

Seznam termínů

  • 2022-01-21 19:30 - 21:00