Ohlasy

Výchovné koncerty

Ohlasy na výchovné koncerty Karlovaského symfonického orchestru.

Těší nás hrát pro Vás a užívat si s Vámi hodiny plné výborné hudby a zábavy. A ještě více nás těší, když se Vám naše pořady líbí a dáte nám o tom vědět.
Je to pro nás znamení, že naše práce má smysl.
Děkujeme Vám!

 

 

ohlasy

"Dobrý den, rády bychom touto cestou poděkovaly za uspořádání výchovného koncertu KSO. Pořad se nám všem - dětem i paním učitelkám - velmi líbil. Časové rozvržení, průvodní slovo pana Braunreitera, hudební ukázky KSO, vše doplněno vtipem ze strany účinkujících se setkalo jen s kladným ohlasem. Velmi pěkný nápad, který se podařilo i úspěšně realizovat.
Další podobné projekty přeje kolektiv učitelek 1. stupně ze ZŠ Májová v Ostrově."

Monika Müllerová, ZŠ Májová Ostrov

 

"Vážení, dovolte, abych jménem svých učitelek a našich dětí poděkovala za nádherný zážitek, který jste nám v čase vánočním umožnili. Vystoupení vašich muzikantů a paní Vodičkové, bylo něžným pohlazením pro nás všechny. Vystoupení bylo nádherně připravené a přesně odpovídalo věkovým skupinám dětí. Domnívám se, že odměnou byly pusinky a očka otevřená úžasem. Rády bychom, aby spolupráce s KSO a námi pokračovala a stala se tradicí, kdy jindy malé děti mají možnost poznat vážnou hudbu a opravdové umělce - a věřte, že ti tady opravdu byli. Ještě jednou velké díky a přejeme Vám všem krásné svátky a mnoho zdraví, spokojenosti a úspěchů v Novém roce."

Kroupová Alena, VUOP MŠ Mládežnická

 

"Vážení pořadatelé a účinkující,
tímto bychom Vám chtěli poděkovat za neobyčejný hudební zážitek. Zároveň bychom vám rádi pochválili celkovou koncepci celého představení, která byla velice zajímavá. Zejména nás oslovilo průvodní slovo vysvětlující obsah hudby i "herecký" výkon. Studenti byli nadšeni a děkují za získanou odměnu. Jediná výraznější výtka míří na délku vystoupení, která většině studentů přišla krátká. Těšíme se na další spolupráci a přejeme mnoho spokojených posluchačů."

S pozdravem Petra Sojková, Gymnázium Sokolov

 

"Dobrý den, jménem učitelek 1. stupně ZŠ a MŠ Regionu Karlovarský venkov - pracoviště Sadov, bych chtěla poděkovat Karlovarskému symfonickému orchestru a všem, kdo se podílel na přípravě výchovného koncertu, který jsme navštívili 11. 12. 2013 v Lázních III. Žákům 1. - 5. ročníku se koncert moc líbil a užili si ho. Po dlouhé době jsme opět měli možnost slyšet vážnou hudbu živě. Vtipný doprovod pana Braunreitera všechny pobavil a neméně nás zaujali i samotní hráči orchestru, kteří, jak bylo vidět, se s chutí do programu zapojili. Vhodně byla zvolena i délka programu. Děti bez problémů udržely pozornost až do konce.

Rádi bychom se opět zúčastnili vašich dalších výchovných koncertů.
Děkujeme a přejeme hodně dalších úspěchů."

Za kolektiv učitelek Mgr. Hana Silovská

 

"Vážený pane řediteli, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek, který nám zprostředkoval váš orchestr spolu s panem moderátorem. Uchvacující formou byla našim studentům přiblížena hudba, kterou obvykle neposlouchají. Hraje mi tu CD, které jsem obdržela a i já jsem celý den naplněná pohodou. Naši studenti, ać původně protestovali proti vážné hudbě, celou cestu zpět do školy (Soukromá obchodní akademie Podnikatel s.r.o.) probírali ten krásný zážitek a ti co se "ulili" a radši pomáhali ve škole, jim tiše záviděli. Naši zarputilí zlobiči, které jsme s sebou radši nevzali, dokonce slzu uronili :-)) Ještě jednou za všechny moc děkuji a doufám, že v dalším roce pro nás zase připravíte nějakou skladbu s poutavým průvodním slovem.

Ještě jednou díky za to, že jste. Koncert KSO určitě navštívím i soukromě."

Ing. Jana Voráčová, učitelka SOAP, s.r.o.

 

„Protože hraji na klarinet a na klavír, mám ke klasické hudbě blízko. Z hudebních skladatelů mám nejraději Antonína Dvořáka, proto jsem byla programem nadšená. Velice se mi líbil výběr ukázek. Poslouchat naživo orchestr plný nádherných nástrojů byl úžasný zážitek. Ráda bych někdy přišla na celý koncert, protože jsem byla nadšená.“

studentka 2. ročníku Gymnázia Sokolov

 

Bližší informace o našich výchovných koncertech a plánovaných termínech Vám rádi sdělíme. Kontaktujte nás!

Patricie Jelínková - tel.602 672 818: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hlavním partnerem pořadů pro děti a mládež je společnost Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a. s.

Vodakva

Výchovné koncerty Karlovarského symfonického orchestru
se mohou uskutečnit díky podpoře Statutárního města Karlovy Vary a Karlovarského kraje.
Děkujeme!