Thermal-F, a. s.

Karlovarský symfonický orchestr je neodmyslitelně spjat s lázeňským městem Karlovy Vary, a to již od roku 1835. Tradice, kulturní hodnota, velký zájem českého i zahraničního lázeňského publika jen potvrzují význam Karlovarského symfonického orchestru, který právem patří do nejvýznamnějších českých lázní. Turisté přijíždějí nejčastěji do Karlových Varů léčit svá onemocnění. Hudba působí jako lék na duši. Hudba má uklidňující a leckdy hojivý účinek, otevírá smysly a zlepšuje náladu. To vše má významný vliv na úspěšnou lázeňskou léčbu. Karlovarský symfonický orchestr se v současné době ubírá správným směrem, oslovuje větší spektrum veřejnosti, a proto je hotel Thermal hrdým podporovatelem Karlovarského symfonického orchestru.

Thermal2

 

Thermal logoTradice, historie, celosvětově dobré jméno, ojedinělá architektura hotelu, výhodné umístění v centru města s výhledem na lázeňskou oblast, kvalifikovaný a jazykově vybavený personál, to vše jsou významné přednosti, kterými tento hotel disponuje. Lázeňský hotel Thermal právem patří k symbolům Karlových Varů..

Lázeňský hotel Thermal nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

V původním konceptu hotelu služby léčebného lázeňství nebyly obsaženy, proto byla potřeba vybudovat vlastní plnohodnotné balneocentrum. Úkolem celého projektu bylo vytvořit balneocentrum tak, aby se hoteloví hosté nemuseli přemisťovat na lázeňskou léčbu mimo hotel a mohli pohodlně sjíždět výtahem ze svého pokoje na všechny procedury. Všechny balneologické provozy se sjednotily do jednoho komplexního, moderního a špičkově vybaveného celku. Výstavba byla realizována ve třech etapách. První rekonstrukce započala na začátku roku 2009 a poslední byla dokončena v únoru 2013. Hotel Thermal nabízí jak klasickou lázeňskou léčbu vedenou vysoce profesionálním týmem lázeňských lékařů a příjemným odborným zdravotnickým personálem, tak i příjemné wellness pobyty v luxusním wellness centru.

Dnes sem přijíždějí lidé z různých koutů světa léčit svá onemocnění pohybového aparátu, onemocnění zažívacího traktu či nemoci z poruch látkové výměny. Hotel slaví velké úspěchy v oblasti lázeňských pobytů s léčením obezity. Po důkladném vyšetření vysoce profesionálním lázeňským lékařem je klientovi doporučen vhodný redukční program, který se skládá ze speciální diety, pohybové terapie a kombinace aktivních procedur (cvičení v tělocvičně, cvičení v bazénu či nordic walkingu) a pasivních lázeňských procedur, které vhodně formují postavu (myostimulátor – pro posílení břišních svalů, lymfodrenáž přístrojová, skotské střiky či anticelulitidní masáž). Vhodným doplňkem formování postavy je wellness ošetření kosmetikou Babor, která se používá při anticelulitidní masáži se zpevňujícím zábalem, vulkanickém tělovém peelingu a uvolňujícím celotělovém bahenním zábalu s minerály. Při prvním pobytu se klient naučí novému životnímu stylu. Velké procento hostů se brzy vrací zpět kvůli výrazným úbytkům hmotnosti. Naším cílem je navrátit našim hostům zdraví kvalitní lázeňskou péčí a zajistit jim druhý domov na jejich cestách. Spokojenost klienta je nejlepší způsob motivace k dalším opakovaným návštěvám.

www.thermal.cz