Partneři

Za trvalou přízeň a podporu děkujeme zřizovateli Statutárnímu městu Karlovy Vary, Karlovarskému kraji a Ministerstvu kultury České republiky. Vřelé poděkování patří také všem našim podporovatelům z řad organizací i jednotlivců. Díky Vaší pomoci můžeme odvádět maximální výkony a přinášet obyvatelům i návštěvníkům města Karlovy Vary stále nové a jedinečné hudební zážitky.

5O7C0424kso

Grandhotel Ambassador Národní dům

Ambassador logArchitektonický skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera z roku 1901 s bohatou historií se pyšní nádhernými bohatě zdobenými prostorami, veselými venkovními freskami, komfortním ubytováním, vysokým standardem služeb a stravování a v neposlední řadě kvalitními léčebnými službami.

Secesní nárožní budova hotelu poskytuje hostům prvotřídní  ubytování v 83 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneoprovozem, wellness centrem a vlastním parkovištěm. www.grandhotel-ambassador.cz

Jan Becher - Karlovarská Becherovka

becherovka180Becherovka je vynikající, tradiční a vysoce kvalitní bylinný likér. Je 100% přírodním produktem bez jakýchkoliv chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Vyrábí se z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a z velmi specifické a harmonické směsi více než 20 druhů bylinek dovážených z celého světa. Společnost již čtvrtým rokem podporuje hudební festival Dvořákův karlovarský podzim.

Číst dál: Jan Becher - Karlovarská Becherovka

Imperial Karlovy Vary a. s.

logo hotel ImperialSpolečnost Imperial Karlovy Vary patří mezi pět nejúspěšnějších poskytovatelů komplexní lázeňské péče v České republice. Od roku 1992 ji provozuje ve svých nestátních zdravotnických zařízeních, v hotelu Imperial****Superior a Spa Resortu Sanssouci****.

Číst dál: Imperial Karlovy Vary a. s. 

Vodakva

Vodakva

Hlavní partner pořadů pro děti a mládež

Akciová společnost Vodárny a kanalizace Karlovy Vary (dále jen Vodakva) vznikla po privatizaci státního podniku 1. 1. 1994. Její tradice však sahá až do roku 1882, kdy byl založen první karlovarský městský vodárenský podnik. Společnost od svého založení značně rozšířila působnost v regionu. V současnosti zajišťuje na základě smlouvy provozování, údržbu, obnovu a také rozvoj zařízení pro zásobování pitnou vodou, odkanalizování a čistění odpadních vod pro více než 90 měst a obcí z Karlovarského, Plzeňského, Ústeckého a Středočeského kraje, z nichž většina jsou členy Vodohospodářského sdružení obcí západních Čech. | www.vodakva.cz

Olympic Palace

Olympic

Luxury SPA hotel Olympic Palace je spa & wellness hotel s jedinečnou rodinnou atmosférou a luxusní úrovní lázeňských i hotelových služeb. Hotel má za sebou více než stoletou historii.

Číst dál: Olympic Palace

Thermal-F, a. s.

Thermal logo

Tradice, historie, celosvětově dobré jméno, ojedinělá architektura hotelu, výhodné umístění v centru města s výhledem na lázeňskou oblast, kvalifikovaný a jazykově vybavený personál, to vše jsou významné přednosti, kterými tento hotel disponuje. Lázeňský hotel Thermal právem patří k symbolům Karlových Varů.

Číst dál: Thermal-F, a. s.

Hotel Prezident

prezident 180Luxury Spa & Wellness hotel Prezident je nově vystavěný čtyřhvězdičkový designový hotel v samém srdci Karlových Varů, v Moravské ulici, vzdálený pouze 100 metrů od Vřídla. Díky skvělé poloze mají hosté na dosah ruky veškeré léčivé minerální prameny i památky Karlových Varů. | www.hotelprezident.cz

Číst dál: Hotel Prezident

W & P EURONOVA s. r. o.

WaP logo azur cernaPosláním spol. W & P,  která je členem mediální skupiny EURONOVA GROUP je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Nabízí přípravu a zpracování integrované kampaně. Připraví Vám komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní, a to díky celoplošnému zásahu cílových skupin klientů v celé České republice.

Číst dál: W & P EURONOVA s. r. o.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s.

Hlavním posláním Dopravního podniku Karlovy Vary, a.s. je zajišťování městské hromadné dopravy v Karlových Varech a do přilehlých obcí. V denním provozu je 19 linek MHD a v noci jezdí 2 linky. Více než 80% spojů je zajišťováno nízkopodlažními autobusy, kde je možno přepravovat i invalidní vozíky. Polovina autobusů je poháněna stlačeným zemním plynem.

Číst dál: Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s.

Parkhotel Richmond

Parkhotel Richmond se pyšní historií starší 160 let. Nachází se v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, obklopený stylovým anglickým parkem. V tomto parku je umístěna originální japonská meditační zahrada a překrásný pavilónek s vlastním pramenem, nazvaným Štěpánka.

Číst dál: Parkhotel Richmond

Kudy z nudy

kudyznudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. Zároveň je to jeden z hlavních nástrojů, kterým agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek. V sezoně stránky zaznamenávají měsíčně až 2 miliony návštěv. Projekt se může pochlubit také svou fanouškovskou verzí na Facebooku, kde si cestovatelé vzájemně sdílí zajímavosti a novinky z webu. www.kudyznudy.cz

Číst dál: Kudy z nudy